Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-1200-400-2300-01
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-1200-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-1200-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-1200-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-1200-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-1200-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-1200-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-1200-400-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1200-400-2300-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars je elegantní elektrický radiátor o rozměrech 1200 x 400 mm a výkonu 300 W, ideální pro moderní interiéry díky chromové ocelové konstrukci. Tento kompaktní radiátor s 25 topnými pruty má vestavěný termostat, který udržuje ideální teplotu, a díky dotykovému ovládání LED a funkci Sensitive umožňuje regulaci teploty v rozmezí 40°C-65°C. Funkce Comfort umožňuje sušení ve vybraném čase a dětská pojistka zvyšuje bezpečnost používání. Stupeň ochrany IP44 a odolný povlak proti korozi zajišťují dlouhou životnost.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 4,7 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných prutů: 25
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti práci na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolná laková úprava odolná proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a krycí zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění ve vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1200-400-2300-01
1200 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()