Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0900-400-2300-01
search
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0900-400-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-400-2300-01
Výška:
900 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars je elegantní elektrický radiátor v barvě chromu, ideální pro moderní interiéry. Jeho rozměry jsou 900 x 400 x 30 mm, což z něj činí praktické řešení pro menší prostory. S výkonem 300 W a 17 topnými tyčemi zajišťuje efektivní vytápění. Má vestavěný termostat a dotykové LED ovládání, což umožňuje komfortní obsluhu zařízení. Funkce jako dětská pojistka nebo možnost sušení v režimu Comfort činí zařízení velmi funkčním. Díky povrchu odolnému proti korozi a ochraně proti provozu "nasucho" je Mexen Mars trvanlivý a spolehlivý. V sadě jsou závěsy, montážní sada a uzávěrky, což usnadňuje instalaci a použití.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,4 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topné tyče: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Doplňková ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor potřebuje k správnému fungování naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol
V sadě: závěsy, montážní sada a uzávěrky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v hodinovém režimu
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-400-2300-01
900 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()