Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-6300-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-6300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-400-6300-20
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor o rozměrech 900 x 400 mm. Díky tepelnému výkonu 300 W a 17 topným tyčím účinně vyhřeje každou místnost. Vysoce kvalitní ocel v bílé barvě zajišťuje eleganci a trvanlivost, a trvanlivý lak je odolný proti korozi. Vestavěný termostat a LED ovládání umožňují přesné nastavení teploty. Další ochrany, jako například ochrana proti provozu "na sucho", zajišťují bezpečnost použití. Radiátor má funkce Sensitive, Comfort a ECO, které umožňují efektivní řízení tepla. Produkt je vybaven závěsy, montážní sadou a zátkami. Funguje na napětí 230V s ochranou IP44.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,4 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka ohřívače: 438 mm
Délka topného elementu: 349 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort obsahuje sušení, které umožňuje nastavení teploty ohřevu ve vybrané hodinové škále
- ECO úspora energie možností nastavení konstantní teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-400-6300-20
900 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()