Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0900-400-6300-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0900-400-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0900-400-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0900-400-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0900-400-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0900-400-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0900-400-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0900-400-6300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W110-0900-400-6300-70
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars elektrický radiátor je výjimečnou volbou pro ty, kteří ocení efektivitu a styl. Díky tepelnému výkonu 300 W a rozměrům 900 x 400 x 30 mm zajišťuje optimální vytápění prostor. Černá ocel, ze které je zařízení vyrobeno, vypadá elegantně a je odolná proti korozi. 17 topných tyčí a vestavěný termostat zaručují udržení ideální teploty. Funkce jako Sensitive, Comfort a ECO umožňují přesnou regulaci teploty v rozmezí od 30°C do 70°C a úsporu energie. Model je vybaven knoflíkem s LED displejem a dalšími ochrannými prvky proti chodu na "sucho", stejně jako montážní sadou a utěsňovacími zátkami.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,4 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 438 mm
Délka topného prvku: 349 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Další ochrana před chodem na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a utěsňovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení ve vybrané hodinové škále
- ECO šetří energii možností nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
300 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W110-0900-400-6300-70
900 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()