Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-400-2300-50
search
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-400-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-400-2300-50
Výška:
900 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars je elegantní elektrický radiátor ve zlaté barvě o rozměrech 900 x 400 mm, který díky výkonu 300 W efektivně vyhřívá každý prostor. Vyroben z odolné oceli, má 17 topných tyčí a dotykové LED ovládání. Ochrany proti provozu na sucho a zabudovaný termostat zajišťují bezpečnost používání a funkce Sensitive a Comfort umožňují přesné nastavení teploty. Radiátor vyžaduje naplnění vodou a díky trvalému lakovému povlaku je odolný proti korozi.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,4 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Zabudovaný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu v zvoleném časovém měřítku
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-400-2300-50
900 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()