Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-1200-400-2300-50
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-1200-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-1200-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-1200-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-1200-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-1200-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-1200-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-1200-400-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1200-400-2300-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars elektrický radiátor je elegantním a funkčním řešením pro váš domov. Díky výšce 1200 mm a šířce 400 mm se skvěle hodí do každého prostoru. Vyroben ze oceli a pokryt odolným zlatým nátěrem chráněným proti korozi, zajišťuje spolehlivost a dlouhou životnost. Tepelný výkon 300 W a 25 topných tyčí zajišťují efektivní vytápění. Dotykové ovládání a vestavěný termostat umožňují snadnou údržbu požadované teploty. Funkce radiátoru, jako jsou Sensitive a Comfort, a dětská pojistka zvyšují pohodlí používání.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 4,7 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecí šňůry: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoká kvalita, odolný lak tvarovaný proti korozi
Pro správnou funkci radiátor potřebuje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu v rámci zvolené hodinové škály
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1200-400-2300-50
1200 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()