Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W110-1200-400-6400-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W110-1200-400-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W110-1200-400-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W110-1200-400-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W110-1200-400-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W110-1200-400-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W110-1200-400-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W110-1200-400-6400-70
Topný výkon: 400 W Topný výkon: 400 W
Index:
W110-1200-400-6400-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
400 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý nabízí moderní řešení pro váš domov. Díky výšce 1200 mm, šířce 400 mm a hloubce 30 mm je výrobek kompaktní, ale mimořádně výkonný díky výkonu 400 W. Černý, ocelový povrch zajišťuje eleganci a odolnost a je odolný proti korozi. Výrobek má 25 topných prutů, což zaručuje rovnoměrné rozložení tepla. Pokročilé funkce jako ovládání knoflíkem s LED displejem, termostat udržující teplotu, režim Sensitive s přesným nastavením teploty, funkce sušení Comfort a režim ECO dělají z tohoto produktu vynikající volbu pro ekonomické uživatele. Díky třídě ochrany IP44, dodatečným ochranám a vestavěnému topnému tělesu o délce 479 mm je Mexen Mars bezpečný a spolehlivý. Snadnou montáž doplňují závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: černá
Materiál: ocel
Kapacita: 4,7 l
Tepelný výkon: 400 W
Počet topných prutů: 25
Celková délka topného tělesa: 479 mm
Délka topného elementu: 390 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Dodatečná ochrana proti práci "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolom
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve vybraném hodinovém rozsahu
- ECO úspora energie možností nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 400 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 400 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
400 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W110-1200-400-6400-70
1200 mm
400 mm
400 W
Šířka - 400 mm - ()