Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-2900-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-2900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-2900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-2900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-2900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-2900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-2900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-2900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W110-1800-500-2900-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars elektrický radiátor je ideálním řešením pro váš domov, který kombinuje stylový design s funkčností. Vyroben z odolné ocelové konstrukce o výšce 1800 mm a šířce 500 mm, nabízí topný výkon 900 W. Díky 39 topným tyčím a zabudovanému termostatu zajišťuje tepelný komfort a energetickou účinnost. Dotykové ovládání pomocí LED displeje a další funkce, jako jsou Sensitive a Comfort, umožňují přesné nastavení teploty, což jej činí spolehlivým v každé situaci. Další zabezpečení, jako je dětská pojistka a ochrana před prací na sucho, zaručují bezpečné a pohodlné použití.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,5 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topné tyče: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana před provozem "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje náplň vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v určitém hodinovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
900 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W110-1800-500-2900-70
1800 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()