Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-2300-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-2300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-2300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-2300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-2300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-2300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-2300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-2300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W110-0700-500-2300-70
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor o rozměrech 700 x 500 mm a výkonu 300 W, ideální pro náročné uživatele. Vyroben z trvanlivé oceli, vyznačuje se elegantním černým povrchem odolným proti korozi. Díky 13 topným tyčím a dotykovému ovládání s LED displejem poskytuje precizní kontrolu teploty. Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu a dodatečné funkce jako ochrana proti provozu na sucho a dětská pojistka činí jeho používání bezpečným. Výrobek vyžaduje naplnění vodou nebo glykolem pro správný provoz. Součástí sady jsou potřebné montážní prvky.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí balení: držáky, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení vytápění v zvoleném hodinovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
300 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,02%
Index:
W110-0700-500-2300-70
700 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()