Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0700-500-2300-01
search
Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0700-500-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0700-500-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0700-500-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0700-500-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0700-500-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0700-500-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0700-500-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0700-500-2300-01
Výška:
700 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars je elektrický radiátor o rozměrech 700 x 500 mm, který se vyznačuje moderním vzhledem díky chromovanému povrchu. Má tepelný výkon 300 W a 13 topných tyčí. Je vybaven pokročilým dotykovým systémem ovládání s LED displejem, vestavěným termostatem, funkcí dětské pojistky a možností sušení v rozmezí 40°C-65°C. Díky vysoce kvalitnímu nátěru je odolný proti korozi. Jeho konstrukce vyžaduje naplnění vodou nebo roztokem s glykol
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 3 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor vyžaduje pro správnou funkci naplnění vodou nebo směsí vody například s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort obsahuje možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty topení v zvolené hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0700-500-2300-01
700 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()