Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-600-2300-50
search
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-600-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-600-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-600-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-600-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-600-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-600-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-600-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-600-2300-50
Výška:
900 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor o rozměrech 900 x 600 mm, který se díky zlatému nátěru a odolnosti proti korozi skvěle hodí do elegantních interiérů. S topným výkonem 300 W zajišťuje efektivní vytápění a ocelová konstrukce je zárukou trvanlivosti. Tento model má 17 topných tyčí a využívá pokročilé dotykové ovládání s LED displejem. Bezpečnost používání zvyšuje ochrana proti provozu "na sucho" a vestavěný termostat. Radiátor umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C díky funkci Sensitive a nabízí možnost komfortního sušení. Další vybavení zahrnuje závěsy, montážní sadu a záslepky.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 4,4 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoká kvalita, odolný nátěr odolný proti korozi
Radiátor vyžaduje pro správnou funkci naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort obsahuje možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu v určeném časovém měřítku
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-600-2300-50
900 mm
600 mm
300 W
Šířka - 600 mm - ()