Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0500-400-6300-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0500-400-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0500-400-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0500-400-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0500-400-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0500-400-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0500-400-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W110-0500-400-6300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W110-0500-400-6300-70
Výška:
500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Elektrický radiátor Mexen Mars 500 x 400 mm, 300 W, nabízí moderní topná řešení v elegantním, černém provedení. Díky výkonu 300 W a 10 topným tyčím skvěle vytápí místnosti. Produkt je vybaven snadno ovladatelným termostatem a ochranou proti chodu nasucho. Díky funkcím jako Sensitive, Comfort a ECO lze nastavit optimální teplotu a šetřit energii. Ocelová konstrukce s povrchovou úpravou odolnou proti korozi zajišťuje trvanlivost a spolehlivost.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 1,9 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 10
Celková délka topného tělesa: 438 mm
Délka ohřívacího prvku: 349 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Doplňková ochrana proti chodu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak se zvýšenou odolností proti korozi
Radiátor ke správnému fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, což umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené časové stupnici
- ECO úspora energie prostřednictvím možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
300 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W110-0500-400-6300-70
500 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()