Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-6900-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-6900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-6900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-6900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-6900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-6900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-6900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W110-1800-500-6900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W110-1800-500-6900-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor s elegantním černým povrchem a rozměry 1800 x 500 mm. S topným výkonem 900 W a 39 topnými tyčemi zajišťuje efektivní vytápění. Je vybaven otočným ovladačem s LED displejem pro snadnou správu teploty a funkce jako Sensitive, Comfort a ECO optimalizují spotřebu energie. Vysoká kvalita provedení z oceli a antikorozní lak zaručují trvanlivost. Radiátor má také ochranu proti suchému chodu a vestavěný termostat, což z něj činí ideální řešení pro náročné uživatele.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,5 l
Topení výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka ohřívače: 839 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí otočného ovladače s LED displejem
Další ochrana proti suchému chodu
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve zvolené hodinové škále
- ECO šetří energii umožněním nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
900 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W110-1800-500-6900-70
1800 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()