Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-2900-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-2900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-2900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-2900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-2900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-2900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-2900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-2900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W110-1800-500-2900-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Elektrický radiátor Mexen Mars nabízí moderní a účinné vytápění díky rozměrům 1800 x 500 mm a výkonu 900 W. Produkt je vyroben z odolné oceli a má estetickou bílou barvu. Obsahuje 39 topných tyčí pro rovnoměrné teplo. Dotykový LED displej umožňuje snadné ovládání a funkce jako Citlivý a Komfort umožňují přesné nastavení teploty a sušení. Vysoká kvalita zpracování a odolnost proti korozi jej činí ideálním výběrem pro každý domov. Obsahuje ochranu proti práci na "suche" a dětskou pojistku.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Objem: 8,5 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti práci na "suche"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakový povrch odolný proti korozi
Radiátor ke správné funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Obsahuje: závěsy, montážní sadu a slepé zátky
Funkce radiátoru:
- Citlivý umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C
- Komfort má sušící funkci, která umožňuje nastavení teploty vytápění v určené hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
900 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W110-1800-500-2900-20
1800 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()