Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-2900-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-2900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-2900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-2900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-2900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-2900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-2900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-2900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1800-600-2900-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je elektrický radiátor o výšce 1800 mm a šířce 600 mm, který ideálně zapadá do moderních interiérů. Vyrobený z trvalé oceli, má topný výkon 900 W. 39 topných tyčí a dotykové ovládání LED zajišťují komfort užívání. Díky funkcím jako "Sensitive" (regulace teploty 40°C-65°C), "Comfort" (volba sušení) a dětská pojistka, přináší mimořádné pohodlí. Další ochrana proti provozu nasucho a vestavěný termostat zajišťují bezpečnost. Elegantní, bílý povrch je odolný vůči korozi a montáž je snadná díky přiloženému příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapotáž: 9,7 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topnice: 866 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu nasucho
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvalý nátěrový povrch odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí jsou: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má volbu sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovládání topnice
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1800-600-2900-20
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()