Mexen Eros elektrický radiátor 900 x 318 mm, 300 W, bílý - W112-0900-318-2300-20
search
Mexen Eros elektrický radiátor 900 x 318 mm, 300 W, bílý - W112-0900-318-2300-20 Mexen Eros elektrický radiátor 900 x 318 mm, 300 W, bílý - W112-0900-318-2300-20 Mexen Eros elektrický radiátor 900 x 318 mm, 300 W, bílý - W112-0900-318-2300-20 Mexen Eros elektrický radiátor 900 x 318 mm, 300 W, bílý - W112-0900-318-2300-20 Mexen Eros elektrický radiátor 900 x 318 mm, 300 W, bílý - W112-0900-318-2300-20 Mexen Eros elektrický radiátor 900 x 318 mm, 300 W, bílý - W112-0900-318-2300-20 Mexen Eros elektrický radiátor 900 x 318 mm, 300 W, bílý - W112-0900-318-2300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W112-0900-318-2300-20
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
318 mm
Tepelný výkon:
300 W
Výška - 900 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 318 mm
Hloubka: 210 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 15
Celková délka topné tyče: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje plnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a zátky na zaslepení
Funkce radiátoru:
- Senzitivní umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty ve vybrané hodinové škále
- Rodičovský zámek umožňuje zablokování ovladače topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
318 mm
Výška
900 mm
Hloubka
210 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W112-0900-318-2300-20
900 mm
318 mm
300 W
Výška - 900 mm - ()