Mexen Eros elektrický radiátor 1200 x 318 mm, 300 W, chrom - W112-1200-318-2300-01
search
Mexen Eros elektrický radiátor 1200 x 318 mm, 300 W, chrom - W112-1200-318-2300-01 Mexen Eros elektrický radiátor 1200 x 318 mm, 300 W, chrom - W112-1200-318-2300-01 Mexen Eros elektrický radiátor 1200 x 318 mm, 300 W, chrom - W112-1200-318-2300-01 Mexen Eros elektrický radiátor 1200 x 318 mm, 300 W, chrom - W112-1200-318-2300-01 Mexen Eros elektrický radiátor 1200 x 318 mm, 300 W, chrom - W112-1200-318-2300-01 Mexen Eros elektrický radiátor 1200 x 318 mm, 300 W, chrom - W112-1200-318-2300-01 Mexen Eros elektrický radiátor 1200 x 318 mm, 300 W, chrom - W112-1200-318-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W112-1200-318-2300-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
318 mm
Tepelný výkon:
300 W
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 318 mm
Hloubka: 210 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 20
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání s LED displejem
Dodatečná ochrana před provozem naprázdno
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý povlak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
K kompletu: závěsy, montážní sada a zátkové uzávěry
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve zvolené hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
318 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
210 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W112-1200-318-2300-01
1200 mm
318 mm
300 W
Výška - 1200 mm - ()