Mexen Eros koupelnový radiátor 1600 x 318 mm, 551 W, bílý - W112-1600-318-00-20
search
Mexen Eros koupelnový radiátor 1600 x 318 mm, 551 W, bílý - W112-1600-318-00-20 Mexen Eros koupelnový radiátor 1600 x 318 mm, 551 W, bílý - W112-1600-318-00-20 Mexen Eros koupelnový radiátor 1600 x 318 mm, 551 W, bílý - W112-1600-318-00-20 Mexen Eros koupelnový radiátor 1600 x 318 mm, 551 W, bílý - W112-1600-318-00-20 Mexen Eros koupelnový radiátor 1600 x 318 mm, 551 W, bílý - W112-1600-318-00-20 Mexen Eros koupelnový radiátor 1600 x 318 mm, 551 W, bílý - W112-1600-318-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W112-1600-318-00-20
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
318 mm
Tepelný výkon:
551 W
Výška - 1600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 318 mm
Hloubka: 210 mm
Rozteč připojení: 28,6 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,95 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 551 W
Připojení:
- 4xG ½″ shora i zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakovací povlak odolný vůči korozi
V balení: držáky, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
318 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
210 mm
Tepelný výkon
551 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
28,6 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W112-1600-318-00-20
1600 mm
318 mm
551 W
Výška - 1600 mm - ()