Mexen Eros koupelnový radiátor 1200 x 318 mm, 421 W, antracit - W112-1200-318-00-66
search
Mexen Eros koupelnový radiátor 1200 x 318 mm, 421 W, antracit - W112-1200-318-00-66 Mexen Eros koupelnový radiátor 1200 x 318 mm, 421 W, antracit - W112-1200-318-00-66 Mexen Eros koupelnový radiátor 1200 x 318 mm, 421 W, antracit - W112-1200-318-00-66 Mexen Eros koupelnový radiátor 1200 x 318 mm, 421 W, antracit - W112-1200-318-00-66 Mexen Eros koupelnový radiátor 1200 x 318 mm, 421 W, antracit - W112-1200-318-00-66 Mexen Eros koupelnový radiátor 1200 x 318 mm, 421 W, antracit - W112-1200-318-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W112-1200-318-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
318 mm
Tepelný výkon:
421 W
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 318 mm
Hloubka: 210 mm
Rozteč připojení: 28,6 cm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,94 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 421 W
Přípojky:
- 4xG ½” shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
318 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
210 mm
421 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W112-1200-318-00-66
1200 mm
318 mm
421 W
Výška - 1200 mm - ()