Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, bílý - W112-1600-318-2600-20
search
Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, bílý - W112-1600-318-2600-20 Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, bílý - W112-1600-318-2600-20 Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, bílý - W112-1600-318-2600-20 Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, bílý - W112-1600-318-2600-20 Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, bílý - W112-1600-318-2600-20 Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, bílý - W112-1600-318-2600-20 Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, bílý - W112-1600-318-2600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W112-1600-318-2600-20
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
318 mm
Tepelný výkon:
600 W
Výška - 1600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 318 mm
Hloubka: 210 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 26
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání s LED displejem
Dodatečná ochrana proti práci na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má sušicí funkci, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v rámci vybrané časové škály
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
318 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
210 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W112-1600-318-2600-20
1600 mm
318 mm
600 W
Výška - 1600 mm - ()