Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, černý - W112-1600-318-2600-70
search
Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, černý - W112-1600-318-2600-70 Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, černý - W112-1600-318-2600-70 Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, černý - W112-1600-318-2600-70 Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, černý - W112-1600-318-2600-70 Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, černý - W112-1600-318-2600-70 Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, černý - W112-1600-318-2600-70 Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 600 W, černý - W112-1600-318-2600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W112-1600-318-2600-70
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
318 mm
Tepelný výkon:
900 W
Výška - 1600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 318 mm
Hloubka: 210 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 26
Celková délka ohřívače: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvalý lakovaný povrch odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Včetně: závěsy, montážní sada a zaslepovací šrouby
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty topení ve vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovládání topení
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
318 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
210 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W112-1600-318-2600-70
1600 mm
318 mm
900 W
Výška - 1600 mm - ()