Mexen Eros koupelnový radiátor 1200 x 318 mm, 332 W, chrom - W112-1200-318-00-01
search
Mexen Eros koupelnový radiátor 1200 x 318 mm, 332 W, chrom - W112-1200-318-00-01 Mexen Eros koupelnový radiátor 1200 x 318 mm, 332 W, chrom - W112-1200-318-00-01 Mexen Eros koupelnový radiátor 1200 x 318 mm, 332 W, chrom - W112-1200-318-00-01 Mexen Eros koupelnový radiátor 1200 x 318 mm, 332 W, chrom - W112-1200-318-00-01 Mexen Eros koupelnový radiátor 1200 x 318 mm, 332 W, chrom - W112-1200-318-00-01 Mexen Eros koupelnový radiátor 1200 x 318 mm, 332 W, chrom - W112-1200-318-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W112-1200-318-00-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
318 mm
Tepelný výkon:
332 W
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 318 mm
Hloubka: 210 mm
Rozteč připojení: 28,6 cm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Váha: 6,94 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 332 W
Připojení:
- 4xG ½“ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Součástí balení: upevnění, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
318 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
210 mm
Tepelný výkon
332 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
28,6 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W112-1200-318-00-01
1200 mm
318 mm
332 W
Výška - 1200 mm - ()