Mexen Pluton koupelnový radiátor 1450 x 600 mm, 835 W, bílý - W106-1450-600-00-20
search
Mexen Pluton koupelnový radiátor 1450 x 600 mm, 835 W, bílý - W106-1450-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1450 x 600 mm, 835 W, bílý - W106-1450-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1450 x 600 mm, 835 W, bílý - W106-1450-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1450 x 600 mm, 835 W, bílý - W106-1450-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1450 x 600 mm, 835 W, bílý - W106-1450-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1450 x 600 mm, 835 W, bílý - W106-1450-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1450 x 600 mm, 835 W, bílý - W106-1450-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1450 x 600 mm, 835 W, bílý - W106-1450-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1450 x 600 mm, 835 W, bílý - W106-1450-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-1450-600-00-20
Výška:
1450 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
835 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1450 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 56 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,84 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 835 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1450 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
835 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 56 cm
Připojení
Střední , Spodní
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-1450-600-00-20
1450 mm
600 mm
835 W
Šířka - 600 mm - ()