Mexen Pluton koupelnový radiátor 1700 x 600 mm, 991 W, bílý - W106-1700-600-00-20
search
Mexen Pluton koupelnový radiátor 1700 x 600 mm, 991 W, bílý - W106-1700-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1700 x 600 mm, 991 W, bílý - W106-1700-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1700 x 600 mm, 991 W, bílý - W106-1700-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1700 x 600 mm, 991 W, bílý - W106-1700-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1700 x 600 mm, 991 W, bílý - W106-1700-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1700 x 600 mm, 991 W, bílý - W106-1700-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1700 x 600 mm, 991 W, bílý - W106-1700-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1700 x 600 mm, 991 W, bílý - W106-1700-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1700 x 600 mm, 991 W, bílý - W106-1700-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-1700-600-00-20
Výška:
1700 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
991 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1700 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 56 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 17,49 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 991 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a dolů z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1700 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
991 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 56 cm
Připojení
Střední , Spodní
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-1700-600-00-20
1700 mm
600 mm
991 W
Šířka - 600 mm - ()