Mexen Bachus koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 787 W, bílý - W109-1600-500-00-20
search
Mexen Bachus koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 787 W, bílý - W109-1600-500-00-20 Mexen Bachus koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 787 W, bílý - W109-1600-500-00-20 Mexen Bachus koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 787 W, bílý - W109-1600-500-00-20 Mexen Bachus koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 787 W, bílý - W109-1600-500-00-20 Mexen Bachus koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 787 W, bílý - W109-1600-500-00-20 Mexen Bachus koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 787 W, bílý - W109-1600-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W109-1600-500-00-20
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
787 W
Výška - 1600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 88 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 787 W
Přípoje:
- 4xG ½″ z horní a dolní strany vpravo nebo vlevo
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý povlak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
88 mm
Tepelný výkon
787 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W109-1600-500-00-20
1600 mm
500 mm
787 W
Výška - 1600 mm - ()