Mexen Bachus koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 679 W, zlatý - W109-1600-500-00-50
search
Mexen Bachus koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 679 W, zlatý - W109-1600-500-00-50 Mexen Bachus koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 679 W, zlatý - W109-1600-500-00-50 Mexen Bachus koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 679 W, zlatý - W109-1600-500-00-50 Mexen Bachus koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 679 W, zlatý - W109-1600-500-00-50 Mexen Bachus koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 679 W, zlatý - W109-1600-500-00-50 Mexen Bachus koupelnový radiátor 1600 x 500 mm, 679 W, zlatý - W109-1600-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W109-1600-500-00-50
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
679 W
Výška - 1600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 88 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Zlatá
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,4 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 679 W
Připojení:
- 4xG ½″ shora i zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace elektrické topnice
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
88 mm
Tepelný výkon
679 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W109-1600-500-00-50
1600 mm
500 mm
679 W
Výška - 1600 mm - ()