Mexen Bachus elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W109-1200-500-2600-20
search
Mexen Bachus elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W109-1200-500-2600-20 Mexen Bachus elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W109-1200-500-2600-20 Mexen Bachus elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W109-1200-500-2600-20 Mexen Bachus elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W109-1200-500-2600-20 Mexen Bachus elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W109-1200-500-2600-20 Mexen Bachus elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W109-1200-500-2600-20 Mexen Bachus elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W109-1200-500-2600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W109-1200-500-2600-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 88 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topné tyče: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání prostřednictvím LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Kompletní: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
88 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W109-1200-500-2600-20
1200 mm
500 mm
600 W
Výška - 1200 mm - ()