Mexen Bachus radiátor koupelnový 1600 x 500 mm, 679 W, chrom- W109-1600-500-00-01
search
Mexen Bachus radiátor koupelnový 1600 x 500 mm, 679 W, chrom- W109-1600-500-00-01 Mexen Bachus radiátor koupelnový 1600 x 500 mm, 679 W, chrom- W109-1600-500-00-01 Mexen Bachus radiátor koupelnový 1600 x 500 mm, 679 W, chrom- W109-1600-500-00-01 Mexen Bachus radiátor koupelnový 1600 x 500 mm, 679 W, chrom- W109-1600-500-00-01 Mexen Bachus radiátor koupelnový 1600 x 500 mm, 679 W, chrom- W109-1600-500-00-01 Mexen Bachus radiátor koupelnový 1600 x 500 mm, 679 W, chrom- W109-1600-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W109-1600-500-00-01
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
679 W
Výška - 1600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 88 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,46 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 679 W
Přípojky:
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná vrstva odolná proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, ucpávky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
88 mm
679 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W109-1600-500-00-01
1600 mm
500 mm
679 W
Výška - 1600 mm - ()