Mexen Kiso dekorativní koupelnový radiátor 1250 x 500 mm, 256 W, bílý - W114-1250-500-00-20
search
Mexen Kiso dekorativní koupelnový radiátor 1250 x 500 mm, 256 W, bílý - W114-1250-500-00-20 Mexen Kiso dekorativní koupelnový radiátor 1250 x 500 mm, 256 W, bílý - W114-1250-500-00-20 Mexen Kiso dekorativní koupelnový radiátor 1250 x 500 mm, 256 W, bílý - W114-1250-500-00-20 Mexen Kiso dekorativní koupelnový radiátor 1250 x 500 mm, 256 W, bílý - W114-1250-500-00-20 Mexen Kiso dekorativní koupelnový radiátor 1250 x 500 mm, 256 W, bílý - W114-1250-500-00-20 Mexen Kiso dekorativní koupelnový radiátor 1250 x 500 mm, 256 W, bílý - W114-1250-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W114-1250-500-00-20
Výška:
1250 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
256 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Kiso je dekorativní koupelnový radiátor o rozměrech 1250 x 500 mm, který dokonale spojuje funkčnost s elegancí. Vyroben z odolné oceli, s vysokou odolností proti korozi díky vysoce kvalitní lakové vrstvě. Jeho bílá barva (RAL 9016) skvěle ladí s různými styly interiérů. Mexen Kiso nabízí tepelný výkon 256 W při systému 75/65/20 °C, což zajišťuje dostatečné teplo. Díky dodatečnému vybavení, včetně závěsů a montážní sady, je instalace jednoduchá a pohodlná.
Technické údaje:
Výška: 1250 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 64 mm
Rozteč připojení: 8 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5 kg
Objem: 3,6 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 256 W
Přípoje:
- 4xG ½" z horní a dolní pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakově potažený povrch odolný vůči korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1250 mm
Hloubka
64 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
256 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
8 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W114-1250-500-00-20
1250 mm
500 mm
256 W