Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, černý - W114-1250-500-2300-70
search
Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, černý - W114-1250-500-2300-70 Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, černý - W114-1250-500-2300-70 Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, černý - W114-1250-500-2300-70 Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, černý - W114-1250-500-2300-70 Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, černý - W114-1250-500-2300-70 Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, černý - W114-1250-500-2300-70 Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, černý - W114-1250-500-2300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W114-1250-500-2300-70
Výška:
1250 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Barva - Černá - ()
Mexen Kiso je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1250 x 500 mm, který nabízí tepelný výkon 300 W. Díky jedné topné tyči a odolnému proti korozi lakovanému povrchu není jen výkonný, ale i trvanlivý. Černá barva a ocelový materiál podtrhují jeho elegantní design. Radiátor je vybaven dotykovým ovládáním s LED displejem, díky čemuž je snadné nastavit teplotu od 40°C do 65°C. Má ochranu proti provozu na „sucho“ a vestavěný termostat. Funkce jako možnost sušení a dětská pojistka zvyšují jeho funkčnost a bezpečnost použití. Ke správnému fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí s glykolem. Souprava obsahuje rovněž závěsy, montážní sadu a zátky.
Technické údaje:
Výška: 1250 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 64 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,6 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 1
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu na „sucho“
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný vůči korozi
Radiátor k správné funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení jsou: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení ve vybrané hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1250 mm
Hloubka
64 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W114-1250-500-2300-70
1250 mm
500 mm
300 W