Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, bílý - W114-1250-500-2300-20
search
Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, bílý - W114-1250-500-2300-20 Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, bílý - W114-1250-500-2300-20 Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, bílý - W114-1250-500-2300-20 Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, bílý - W114-1250-500-2300-20 Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, bílý - W114-1250-500-2300-20 Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, bílý - W114-1250-500-2300-20 Mexen Kiso elektrický radiátor 1250 x 500 mm, 300 W, bílý - W114-1250-500-2300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W114-1250-500-2300-20
Výška:
1250 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Kiso je moderní elektrický radiátor, který zajišťuje teplo a komfort ve vašem domově. Díky kompaktním rozměrům 1250 x 500 mm se dokonale hodí do různých prostor, a výkon 300 W zajišťuje efektivní vytápění. Jeho bílá barva a ocelová konstrukce mu dodávají moderní vzhled. Radiátor má dotykové ovládání LED, vestavěný termostat a dodatečnou ochranu proti „suchému“ provozu. Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu od 40 °C do 65 °C a Comfort umožňuje sušení. V balení jsou zahrnuty nezbytné montážní doplňky.
Technické údaje:
Výška: 1250 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 64 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,6 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 1
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Doplňková ochrana proti "suchému" provozu
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a uzávěry
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40 °C-65 °C
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovládání topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1250 mm
Hloubka
64 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W114-1250-500-2300-20
1250 mm
500 mm
300 W