Mexen Kiso dekorativní koupelnový radiátor 1250 x 500 mm, 256 W, černý - W114-1250-500-00-70
search
Mexen Kiso dekorativní koupelnový radiátor 1250 x 500 mm, 256 W, černý - W114-1250-500-00-70 Mexen Kiso dekorativní koupelnový radiátor 1250 x 500 mm, 256 W, černý - W114-1250-500-00-70 Mexen Kiso dekorativní koupelnový radiátor 1250 x 500 mm, 256 W, černý - W114-1250-500-00-70 Mexen Kiso dekorativní koupelnový radiátor 1250 x 500 mm, 256 W, černý - W114-1250-500-00-70 Mexen Kiso dekorativní koupelnový radiátor 1250 x 500 mm, 256 W, černý - W114-1250-500-00-70 Mexen Kiso dekorativní koupelnový radiátor 1250 x 500 mm, 256 W, černý - W114-1250-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W114-1250-500-00-70
Výška:
1250 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
256 W
Barva - Černá - ()
Mexen Kiso je dekorativní koupelnový radiátor, který kombinuje styl a účinnost. Jeho impozantní rozměry 1250 x 500 mm nabízejí topný výkon 256 W, což zajišťuje teplo v každé místnosti. Vyroben z trvanlivé oceli, pokrytý odolnou proti korozi černou lakovanou vrstvou, dokonale se hodí do moderního interiéru. Má možnost instalace topné tyče a mnoho připojovacích možností. Vhodný pro práci při vysokých teplotách do 95 °C a tlaku 0,6 Mpa, což z něj činí nejen estetický, ale i funkční výběr.
Technické údaje:
Výška: 1250 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 64 mm
Rozteč připojení: 8 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5 kg
Kapacita: 3,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 256 W
Přívody:
- 4xG ½″ shora i zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný vůči korozi
Součást balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1250 mm
Hloubka
64 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
Tepelný výkon
256 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
8 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W114-1250-500-00-70
1250 mm
500 mm
256 W