Mexen Apollo koupelnový radiátor 660 x 550 mm, 386 W, bílý - W117-0660-550-00-20
search
Mexen Apollo koupelnový radiátor 660 x 550 mm, 386 W, bílý - W117-0660-550-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 660 x 550 mm, 386 W, bílý - W117-0660-550-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 660 x 550 mm, 386 W, bílý - W117-0660-550-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 660 x 550 mm, 386 W, bílý - W117-0660-550-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 660 x 550 mm, 386 W, bílý - W117-0660-550-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 660 x 550 mm, 386 W, bílý - W117-0660-550-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W117-0660-550-00-20
Výška:
660 mm
Barva:
Šířka:
550 mm
Tepelný výkon:
384 W
Šířka - 550 mm - ()
Výška - 660 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 660 mm
Šířka: 550 mm
Hloubka: 150 mm
Rozteč připojení: 52 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,08 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 386 W
Přípojky:
- 4xG ½″ z horní a dolní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovací povrch odolný proti korozi
Komplet obsahuje: závěsy, instalační sadu, ucpávky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
550 mm
Výška
660 mm
Hloubka
150 mm
Tepelný výkon
384 W , 386 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
52 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W117-0660-550-00-20
660 mm
550 mm
384 W
Šířka - 550 mm - ()
Výška - 660 mm - ()