Mexen Apollo koupelnový radiátor 860 x 550 mm, 481 W, černý - W117-0860-550-00-70
search
Mexen Apollo koupelnový radiátor 860 x 550 mm, 481 W, černý - W117-0860-550-00-70 Mexen Apollo koupelnový radiátor 860 x 550 mm, 481 W, černý - W117-0860-550-00-70 Mexen Apollo koupelnový radiátor 860 x 550 mm, 481 W, černý - W117-0860-550-00-70 Mexen Apollo koupelnový radiátor 860 x 550 mm, 481 W, černý - W117-0860-550-00-70 Mexen Apollo koupelnový radiátor 860 x 550 mm, 481 W, černý - W117-0860-550-00-70 Mexen Apollo koupelnový radiátor 860 x 550 mm, 481 W, černý - W117-0860-550-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W117-0860-550-00-70
Výška:
860 mm
Barva:
Šířka:
550 mm
Tepelný výkon:
481 W
Šířka - 550 mm - ()
Výška - 860 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 860 mm
Šířka: 550 mm
Hloubka: 150 mm
Rozteč připojení: 52 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,70 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 481 W
Připojení:
- 4xG ½″ zhora i zdola na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
550 mm
Výška
860 mm
Hloubka
150 mm
481 W
Vzdálenost připojení
52 cm
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W117-0860-550-00-70
860 mm
550 mm
481 W
Šířka - 550 mm - ()
Výška - 860 mm - ()