Mexen Apollo koupelnový radiátor 1210 x 550 mm, 641 W, černý - W117-1210-550-00-70
search
Mexen Apollo koupelnový radiátor 1210 x 550 mm, 641 W, černý - W117-1210-550-00-70 Mexen Apollo koupelnový radiátor 1210 x 550 mm, 641 W, černý - W117-1210-550-00-70 Mexen Apollo koupelnový radiátor 1210 x 550 mm, 641 W, černý - W117-1210-550-00-70 Mexen Apollo koupelnový radiátor 1210 x 550 mm, 641 W, černý - W117-1210-550-00-70 Mexen Apollo koupelnový radiátor 1210 x 550 mm, 641 W, černý - W117-1210-550-00-70 Mexen Apollo koupelnový radiátor 1210 x 550 mm, 641 W, černý - W117-1210-550-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W117-1210-550-00-70
Výška:
1210 mm
Barva:
Šířka:
550 mm
Tepelný výkon:
641 W
Šířka - 550 mm - ()
Výška - 1210 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1210 mm
Šířka: 550 mm
Hloubka: 150 mm
Rozteč připojení: 52 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,45 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon tepelného vytápění:
- 75/65/20 °C - 641 W
Přípojky:
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, uzávěry a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
550 mm
Výška
1210 mm
Hloubka
150 mm
Tepelný výkon
641 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
52 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W117-1210-550-00-70
1210 mm
550 mm
641 W
Šířka - 550 mm - ()
Výška - 1210 mm - ()