Mexen Apollo koupelnový radiátor 860 x 450 mm, 424 W, bílý - W117-0860-450-00-20
search
Mexen Apollo koupelnový radiátor 860 x 450 mm, 424 W, bílý - W117-0860-450-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 860 x 450 mm, 424 W, bílý - W117-0860-450-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 860 x 450 mm, 424 W, bílý - W117-0860-450-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 860 x 450 mm, 424 W, bílý - W117-0860-450-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 860 x 450 mm, 424 W, bílý - W117-0860-450-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 860 x 450 mm, 424 W, bílý - W117-0860-450-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W117-0860-450-00-20
Výška:
860 mm
Barva:
Šířka:
450 mm
Tepelný výkon:
424 W
Šířka - 450 mm - ()
Výška - 860 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 860 mm
Šířka: 450 mm
Hloubka: 150 mm
Rozteč připojení: 42 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,07 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 424 W
Přípojky:
- 4xG ½″ shora a zespodu na pravé nebo levé straně
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
450 mm
Výška
860 mm
Hloubka
150 mm
424 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
42 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W117-0860-450-00-20
860 mm
450 mm
424 W
Šířka - 450 mm - ()
Výška - 860 mm - ()