Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1200 x 405 mm, 646 W, bílý - W211-1200-405-00-20
search
Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1200 x 405 mm, 646 W, bílý - W211-1200-405-00-20 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1200 x 405 mm, 646 W, bílý - W211-1200-405-00-20 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1200 x 405 mm, 646 W, bílý - W211-1200-405-00-20 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1200 x 405 mm, 646 W, bílý - W211-1200-405-00-20 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1200 x 405 mm, 646 W, bílý - W211-1200-405-00-20 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1200 x 405 mm, 646 W, bílý - W211-1200-405-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W211-1200-405-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
405 mm
Tepelný výkon:
646 W
Šířka - 405 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Atlanta je dekorativní radiátor o rozměrech 1200 x 405 mm v bílé barvě s tepelným výkonem 646 W. Vyrobeno z oceli, s bočním připojením a vertikální orientací, skvěle zapadne do každé místnosti. Díky odolnému nátěru odolném vůči korozi a maximální provozní teplotě 95°C zajišťuje dlouhověkost a bezpečnost používání. V sadě jsou závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 405 mm
Hloubka: 88 mm
Rozteč připojení: 110 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,58 kg
Kapotáž: 7,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 646 W
Přípojky:
- 4xG ½“ zeshora i zdola z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
405 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
88 mm
Druh
Dekorativní
646 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
110 cm
Připojení
Boční
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W211-1200-405-00-20
1200 mm
405 mm
646 W
Šířka - 405 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()