Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1500 x 460 mm, 894 W, černý - W211-1500-460-00-70
search
Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1500 x 460 mm, 894 W, černý - W211-1500-460-00-70 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1500 x 460 mm, 894 W, černý - W211-1500-460-00-70 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1500 x 460 mm, 894 W, černý - W211-1500-460-00-70 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1500 x 460 mm, 894 W, černý - W211-1500-460-00-70 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1500 x 460 mm, 894 W, černý - W211-1500-460-00-70 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1500 x 460 mm, 894 W, černý - W211-1500-460-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W211-1500-460-00-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
460 mm
Tepelný výkon:
894 W
Šířka - 460 mm - ()
Výška - 1500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Atlanta je dekorativní radiátor o rozměrech 1500 x 460 mm a výkonu 894 W. Vyrobený z oceli, v černé barvě, vyniká univerzálností a vertikální orientací. Boční připojení a vysoká kvalita povlaku odolného vůči korozi zajišťují trvanlivost a estetiku. Maximální pracovní teplota je 95°C a maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa. Sada obsahuje závěsy, montážní sadu, zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 460 mm
Hloubka: 88 mm
Rozestup připojení: 140 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Váha: 19,91 kg
Kapacita: 10,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 894 W
Přípojky:
- 4xG ½″ z vrchu a dole z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
460 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
88 mm
Tepelný výkon
894 W
Připojení
Boční
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W211-1500-460-00-70
1500 mm
460 mm
894 W
Šířka - 460 mm - ()
Výška - 1500 mm - ()