Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1500 x 460 mm, 894 W, bílý - W211-1500-460-00-20
search
Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1500 x 460 mm, 894 W, bílý - W211-1500-460-00-20 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1500 x 460 mm, 894 W, bílý - W211-1500-460-00-20 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1500 x 460 mm, 894 W, bílý - W211-1500-460-00-20 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1500 x 460 mm, 894 W, bílý - W211-1500-460-00-20 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1500 x 460 mm, 894 W, bílý - W211-1500-460-00-20 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1500 x 460 mm, 894 W, bílý - W211-1500-460-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W211-1500-460-00-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
460 mm
Tepelný výkon:
894 W
Šířka - 460 mm - ()
Výška - 1500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Atlanta je elegantní dekorativní radiátor o rozměrech 1500 x 460 mm a výkonu 894 W. Vyrobený z oceli, lakovaný na bílo podle RAL 9016, poskytuje vysokou odolnost vůči korozi. Vyznačuje se univerzálností stran a vertikální orientací, což umožňuje snadnou montáž jak z pravé, tak z levé strany. S kompletní sadou montážních příslušenství, závěsů a odvzdušňovače, zaručuje jednoduchou instalaci. Ideální volba pro moderní interiéry, nabízející efektivní vytápění při maximální pracovní teplotě do 95°C a tlaku 0,6 MPa.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 460 mm
Hloubka: 88 mm
Rozteč připojení: 140 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 19,91 kg
Kapacita: 10,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 894 W
Přípojky:
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
460 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
88 mm
Druh
Dekorativní
894 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Připojení
Boční
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W211-1500-460-00-20
1500 mm
460 mm
894 W
Šířka - 460 mm - ()
Výška - 1500 mm - ()