Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1200 x 405 mm, 646 W, černý - W211-1200-405-00-70
search
Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1200 x 405 mm, 646 W, černý - W211-1200-405-00-70 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1200 x 405 mm, 646 W, černý - W211-1200-405-00-70 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1200 x 405 mm, 646 W, černý - W211-1200-405-00-70 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1200 x 405 mm, 646 W, černý - W211-1200-405-00-70 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1200 x 405 mm, 646 W, černý - W211-1200-405-00-70 Mexen Atlanta dekorativní radiátor 1200 x 405 mm, 646 W, černý - W211-1200-405-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W211-1200-405-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
405 mm
Tepelný výkon:
646 W
Šířka - 405 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Atlanta je dekorativní radiátor o rozměrech 1200 x 405 mm a tepelném výkonu 646 W. Vyrobený z oceli, vybavený bočním připojením a trvalým povrchem odolným proti korozi, zajišťuje efektivní a stylové vytápění místností. Díky univerzálnímu tvaru a vertikální orientaci se dokonale hodí do moderních interiérů. Maximální provozní teplota je 95 °C a maximální pracovní tlak je 0,6 MPa. Součástí sady jsou závěsy, montážní sada a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 405 mm
Hloubka: 88 mm
Rozteč připojení: 110 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,58 kg
Kapacita: 7,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 646 W
Přípojky:
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Vysoká kvalita, trvalý lakový povrch odolný proti korozi
Součástí sady: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
405 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
88 mm
Druh
Dekorativní
646 W
Vzdálenost připojení
110 cm
Připojení
Boční
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W211-1200-405-00-70
1200 mm
405 mm
646 W
Šířka - 405 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()