Mexen AXS 100 ventilátor do koupelny, bílý - W9601-100-00
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9601-100-00
Barva:
Bílá
Průměr:
100 mm
Senzor vlhkosti:
Ne
Časovač:
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Ventilátor do koupelny Mexen AXS 100 nabízí vynikající výkon díky maximálnímu průtoku vzduchu 95 m3/h při příkonu 12 W. Tichý provoz na úrovni 34 dB na vzdálenost 3m zajišťuje pohodlné používání. Je vybaven zpětnou klapkou, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu, a kuličkovými ložisky, které zaručují dlouhou životnost a možnost montáže na stěnu nebo strop. Průměr ventilátoru je 100 mm a jeho bílá barva perfektně ladí s jakýmkoli interiérem. Stupeň krytí IPX4 zajišťuje bezpečné použití ve vlhkých podmínkách.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Úroveň hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň krytí IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka, zabraňující zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 151 mm
C - 102 mm
D - 35 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Tichý provoz
Účinné větrání
Zpětná klapka
Stupeň ochrany IPX4
Montáž na stěně nebo stropě
2 roky záruky
Série
AXS
Průměr
100 mm
Barva
Bílá
Tvar
Čtvercový
Senzor vlhkosti
Časovač
Šňůrkový spínač
Snímač pohybu
Návod k obsluze
20,03%
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9601-100-00
100 mm
Průměr - 100 mm - ()