Mexen AXS 100 koupelnový ventilátor s čidlem vlhkosti, stříbrný - W9601-100H-11
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100H-11
Barva:
Stříbrná
Průměr:
100 mm
Senzor vlhkosti:
Ano
Časovač:
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Stříbrná - ()
Koupelnový ventilátor Mexen AXS 100 s čidlem vlhkosti je skvělým řešením pro každou koupelnu. Vyznačuje se průměrem 100 mm a elegantní stříbrnou barvou. Zajišťuje maximální průtok vzduchu na úrovni 95 m3/h a nízkou spotřebu energie pouhých 12 W. Díky hladině hluku pouze 34 dB je tichý a neruší klid. Vybaven zpětnou klapkou a kuličkovými ložisky, zaručuje dlouhodobý a efektivní provoz. Automatické čidlo vlhkosti zajišťuje optimální vlhkost v místnosti.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Stříbrná
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující návratu vzduchu z větracích kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 151 mm
C - 102 mm
D - 35 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Hygrostat
Průměr
100 mm
Barva
Stříbrná
Senzor vlhkosti
Ano
Návod k obsluze
20,05%
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100H-11
100 mm
Průměr - 100 mm - ()