Mexen AXS 100 koupelnový ventilátor, stříbrný - W9601-100-11
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9601-100-11
Barva:
Stříbrná
Průměr:
100 mm
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Stříbrná - ()
Mexen AXS 100 koupelnový ventilátor ve stříbrné barvě vyniká moderním designem a vysokou funkčností. Díky průměru 100 mm a maximálnímu průtoku vzduchu 95 m3/h zajišťuje efektivní ventilaci. Úspora energie je zaručena nízkou spotřebou energie pouze 12 W a tichým provozem pouhých 34 dB. Výrobek je vybaven zpětnou klapkou, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu, a kuličkovými ložisky, jež zvyšují jeho odolnost a výkon, umožňující montáž na stěnu nebo strop.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Stříbrná
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální spotřeba energie: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující zpětnému proudění vzduchu z ventilačního potrubí do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 151 mm
C - 102 mm
D - 35 mm
Průměr
100 mm
Barva
Stříbrná
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,08%
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9601-100-11
100 mm
Průměr - 100 mm - ()