Mexen AXS 100 koupelnový ventilátor s časovačem, stříbrný - W9601-100T-11
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Časovač Časovač
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100T-11
Barva:
Stříbrná
Průměr:
100 mm
Ano
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Stříbrná - ()
Koupelnový ventilátor Mexen AXS 100 s časovačem, stříbrný, se vyznačuje průměrem 100 mm a elegantní stříbrnou barvou. Maximální průtok vzduchu je 95 m3/h při příkonu 12 W a hladině hluku 34 dB. Napájen je na 230 V s krytím IPX4. Vybaven zpětnou klapkou zabraňující vracení vzduchu, kuličkovými ložisky pro dlouhou životnost a možností montáže v jakékoliv poloze a časovačem umožňujícím provoz až do 30 minut po vypnutí. Ideální pro efektivní ventilaci koupelny.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Stříbrná
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň krytí IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující vracení vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 151 mm
C - 102 mm
D - 35 mm
Průměr
100 mm
Barva
Stříbrná
Návod k obsluze
20,06%
Časovač Časovač
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100T-11
100 mm
Průměr - 100 mm - ()