Mexen AXS 100 koupelnový ventilátor s časovačem, zlatý - W9601-100T-50
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Časovač Časovač
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100T-50
Barva:
Zlatá
Průměr:
100 mm
Senzor vlhkosti:
Ne
Časovač:
Ano
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen AXS 100 je koupelnový ventilátor s časovačem, dostupný v elegantní zlaté barvě. Nabízí maximální průtok vzduchu 95 m³/h při příkonu 12 W a nízké úrovni hluku 34 dB. Vybaven zpětnou klapkou chránící před návratem vzduchu, kuličkovými ložisky zajišťujícími dlouhou životnost a montáž v jakékoliv pozici a časovačem umožňujícím chod až 30 minut po vypnutí. Ideální volba pro každého, kdo ocení vysoký výkon a styl.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Zlatá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětný klapkový ventil zabraňující návratu vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 151 mm
C - 102 mm
D - 35 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Časovač
Tichý provoz
Účinné větrání
Zpětná klapka
Stupeň ochrany IPX4
Montáž na stěně nebo stropě
2 roky záruky
Série
AXS
Průměr
100 mm
Barva
Zlatá
Tvar
Čtvercový
Senzor vlhkosti
Ne
Ano
Šňůrkový spínač
Snímač pohybu
Návod k obsluze
20,06%
Časovač Časovač
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100T-50
100 mm
Průměr - 100 mm - ()