Mexen AXS 100 koupelnový ventilátor s časovačem, černý - W9601-100T-70
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Časovač Časovač
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100T-70
Barva:
Černá
Průměr:
100 mm
Časovač:
Ano
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen AXS 100 je ideální koupelnový ventilátor s časovačem, dostupný v elegantní černé barvě. Průměr 100 mm a průtok vzduchu do 95 m³/h zajišťují účinnou ventilaci. Maximální příkon je pouze 12 W a hladina hluku činí 34 dB. Napájení 230 V/50 Hz a stupeň krytí IPX4 zaručují bezpečné použití. Ventilátor je vybaven zpětnou klapkou, kuličkovými ložisky a časovačem umožňujícím nastavení provozu od 30 sekund do 30 minut. Dlouhá životnost a snadná montáž na stěně nebo stropě jsou další výhody.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Černá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hluková hladina ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň krytí IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka bránící návratu vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 151 mm
C - 102 mm
D - 35 mm
Průměr
100 mm
Barva
Černá
Ne
Ano
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,06%
Časovač Časovač
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100T-70
100 mm
Průměr - 100 mm - ()