Mexen AXS 100 koupelnový ventilátor s čidlem vlhkosti, zlatý - W9601-100H-50
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100H-50
Barva:
Zlatá
Průměr:
100 mm
Senzor vlhkosti:
Ano
Časovač:
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Zlatá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň krytí: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující zpětnému proudění vzduchu z větracích kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 151 mm
C - 102 mm
D - 35 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Hygrostat
Tichý provoz
Účinné větrání
Zpětná klapka
Stupeň ochrany IPX4
Montáž na stěně nebo stropě
2 roky záruky
Série
AXS
Průměr
100 mm
Barva
Zlatá
Tvar
Čtvercový
Senzor vlhkosti
Ano
Časovač
Ne
Šňůrkový spínač
Snímač pohybu
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 2 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,05%
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100H-50
100 mm
Průměr - 100 mm - ()