Mexen FA-O elektrické topné těleso 300 W, bílá - W951-0300-20
search
Mexen FA-O elektrické topné těleso 300 W, bílá - W951-0300-20 Mexen FA-O elektrické topné těleso 300 W, bílá - W951-0300-20 Mexen FA-O elektrické topné těleso 300 W, bílá - W951-0300-20 Mexen FA-O elektrické topné těleso 300 W, bílá - W951-0300-20 Mexen FA-O elektrické topné těleso 300 W, bílá - W951-0300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W951-0300-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-O je elektrické topné těleso 300 W v bílé barvě, ideální pro různé aplikace. Celková délka je 416 mm a délka topného prvku 340 mm. Pracuje při napětí 230V/50 Hz, má připojovací kabel o délce 1,5 m a závit G 1/2". Stupeň krytí IP44 zajišťuje bezpečnost používání. Je vybaveno LED diodou indikující provozní režim a ochranou proti "suchému" provozu. Funkce Sensitive a Comfort umožňují přesné nastavení teploty a funkci sušení, zatímco indikace alarmových stavů zvyšuje bezpečnost.
Technické údaje:
Celková délka: 416 mm
Délka topného prvku: 340 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň krytí: IP44
LED dioda indikující provozní režim
Další ochrana před "suchým" provozem
Pro správnou funkci topného tělesa je třeba naplnit radiátor vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 45°C-65°C
- Comfort nabízí možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v určité časové škále
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
Signalizace alarmových stavů
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
300 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W951-0300-20
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()