Mexen FA-O elektrické topné těleso 300 W, černé - W951-0300-70
search
Mexen FA-O elektrické topné těleso 300 W, černé - W951-0300-70 Mexen FA-O elektrické topné těleso 300 W, černé - W951-0300-70 Mexen FA-O elektrické topné těleso 300 W, černé - W951-0300-70 Mexen FA-O elektrické topné těleso 300 W, černé - W951-0300-70 Mexen FA-O elektrické topné těleso 300 W, černé - W951-0300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W951-0300-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-O je moderní elektrické topné těleso s výkonem 300 W, v černé barvě. Zařízení se vyznačuje celkovou délkou 416 mm a topným prvkem o délce 340 mm. Pracuje při napětí 230V/50 Hz a má přívodní kabel o délce 1,5 m. Je vybaveno závitem G 1/2 a stupněm ochrany IP44. LED dioda ukazuje režim provozu a funkce Sensitive umožňuje přesné nastavení teploty v rozmezí 45°C-65°C. Navíc má funkci sušení Komfort a alarmový mechanismus.
Technické údaje:
Celková délka: 416 mm
Délka topného prvku: 340 mm
Barva: Černá
Tepelný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Přívodní kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED dioda indikující režim provozu
Další ochrana proti chodu "nasucho"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Citlivé umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 45°C-65°C
- Komfort nabízí možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve zvoleném časovém rozsahu
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
300 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,03%
Index:
W951-0300-70
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()