Mexen FA-O elektrické topné těleso 900 W, bílá - W951-0900-20
search
Mexen FA-O elektrické topné těleso 900 W, bílá - W951-0900-20 Mexen FA-O elektrické topné těleso 900 W, bílá - W951-0900-20 Mexen FA-O elektrické topné těleso 900 W, bílá - W951-0900-20 Mexen FA-O elektrické topné těleso 900 W, bílá - W951-0900-20 Mexen FA-O elektrické topné těleso 900 W, bílá - W951-0900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W951-0900-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-O elektrické topné těleso 900 W, bílá je mimořádně účinné topné zařízení o výkonu 900 W, které poskytuje rychlé a efektivní vytápění. Celková délka činí 826 mm a délka topného prvku 750 mm. Produkt je vybaven LED diodou indikující provozní režim, další ochranou proti chodu "nasucho" a funkcemi Sensitive a Comfort, které umožňují přesné nastavení teploty a možnost sušení. Stupeň krytí IP44 a připojovací kabel o délce 1,5 m zajišťují pohodlné použití.
Technické údaje:
Celková délka: 826 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 900 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň krytí: IP44
Indikace provozního režimu pomocí LED diody
Další ochrana proti chodu "nasucho"
K správnému fungování vyžaduje topné těleso naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty s přesností na 5 stupňů v rozsahu 45°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, což umožňuje nastavit teplotu vytápění ve vybrané hodinové škále
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
900 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W951-0900-20
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()